• Detail firmy

HRP HotelOnline s.r.o.

Základní popis

HRP HotelOnline.cz s. r. o. zajišťující ubytování v hotelu, penzionu,na zámku, svatební cesty,pro rodiny s dětmi. Zaměřuje i na zprostředkování ubytování, organizaci eventů a s tím spojených služeb pro korporátní klientelu.

Adresa

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24807389
DIČ:  CZ24807389
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 681 567
E-mail: zuzana.dlouha@hotelonline.cz
WWW: hotelonline.cz

Kontaktní osoba

Zuzana Dlouhá - Manažer projektu

Mobil: +420 737 796 596
E-mail: zuzana.dlouha@hotelonline.cz

Roman Přikryl - Jednatel

Kamil Veselý - Jednatel

Tomáš Zachoval - Ředitel

Mobil: +420 734 445 180

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pension Edvin

Provozujeme rodinný penzion ve vilové čtvrti Prahy 4, blízko metra Budějovická. Pokoje v našem penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a satelitem, připojení k Wi-Fi je zdarma, jakož i parkování. Nabízíme teplé snídaně formou bufetu, které jsou zahrnuty v ceně pokoje. Fotogalerii a ceník naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat - rádi Vás ubytujeme!

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.