• Detail firmy

Hromádko, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní stěhovací a vyklízecí služby bytů, úřadů či firem. Zajišťujeme kompletní demontáž a montáž nábytku. V přepravě zajišťujeme paletové přepravy, celovozové přepravy a logistiku. Vnitrostátní autodoprava a stěhovací služby Valašsko.

Adresa

Letenská 1385
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28644468
DIČ:  CZ28644468
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní stěhovací a vyklízecí služby

Nabízíme stěhovací služby na Valašsku, stěhování bytů, domů i kanceláří.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 892 622
Mobil: +420 608 254 008
E-mail: uctarna@hromadko.cz
WWW: www.hromadko.cz

Kontaktní osoba

Renata Hromádková - Jednatel

Další firmy v oboru

BETA, spol. s r. o.

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kontejnerovou dopravu i přepravu námořních kontejnerů z evropských přístavů Hamburg, Bremerhaven či Rotterdam. Zajišťujeme přepravu kontejnerovými návěsy a tahači. Silniční kontejnerovou přepravu zboží realizujeme včetně vyřízení veškerých přepravních povolení.

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.