• Detail firmy

Hromádka Zdeněk, JUDr., advokát

Základní popis

Naše advokátní kancelář poskytuje porady, konzultace, sepisy listin a podání, stanovisek, zastupování před soudy a státními orgány.

Adresa

Rašínova 522
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66204551
DIČ:  CZ6104150701

Výrobky, činnosti

Advokátní kancelář

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 212 835
E-mail: info@iadvokat.eu
WWW: www.iadvokat.eu

Kontaktní osoba

JUDr. Zdeněk Hromádka - Majitel

Další firmy v oboru

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.