• Detail firmy

Hřebčín FAVORY, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka ubytování v podkroví barokního statku ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Možnost výuky jízdy na koni.

Adresa

Chrášťany-Benice 1
257 44 Benice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26726238

Výrobky, činnosti

Nabídka ubytování v podkroví barokního statku

Nabídka ubytování v podkroví barokního statku ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním vybavením. Možnost výuky jízdy na koni.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 633 175
E-mail: hrebcin@favory.cz
WWW: www.favory.cz

Kontaktní osoba

Romana Krausová - Jednatel

Mobil: +420 602 269 276

Zařazení v katalogu

Pobočky

NEWTON Business Development, a.s.
Politických vězňů 912/10
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!