• Detail firmy

Hradecká inženýrská, obchodní a stavební, společnost s ručením omezeným (zkratka - HIOSS, s.r.o.)

Základní popis

Zajišťování generální dodávky bytových, občanských a průmyslových staveb. Stavba rodinných domů na klíč, provádění rekonstrukcí a oprav.

Adresa

Pavla Hanuše 252/4
500 02 Pražské Předměstí

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47469919
DIČ:  CZ47469919
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Průmyslové stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 538 425
Fax: +420 495 538 425
E-mail: info@hioss.cz
E-mail: pavel@hioss.cz
WWW: www.hioss.cz

Kontaktní osoba

Radoslav Ing.Januška - Jednatel

Mobil: 605 243 900

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.