• Detail firmy

HRACHOVEC elektrik s.r.o.

Základní popis

Projektování a montáže elektroinstalací, instalace hromosvodů, revize elektrických zařízení. Výroba monitorovacích panelů pro zdravotnictví.

Adresa

Hasičská 2837
756 64 Rožnov pod Radhoštěm 3

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26795035
DIČ:  CZ26795035
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 842 510
Mobil: +420 603 501 877
E-mail: marek@hrachovec.cz
WWW: www.hrachovec.cz

Kontaktní osoba

Marek Hrachovec - Majitel

E-mail: marek@hrachovec.cz
Další firmy v oboru

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.