• Detail firmy

HR4BUSINESS

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti řízení firmy, personálního řízení a řízení změn. Specializujeme se na marketingové strategie podniku, poradenství v oblasti financování nebo při řízení vztahů se zákazníky.

Adresa

Olšanská 55/5
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24131954
DIČ:  CZ24131954
  • Služby

Výrobky, činnosti

Marketingové strategie podniku

Specializujeme se na marketingové strategie podniku. Marketingové strategie podniku - vytvoření zacílené nabídky pro jejich vybrané zákazníky, zpracování strategie, realizace této nabídky a koordinace aktivit.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 529 347
E-mail: karel.buchta@credos.cz
WWW: www.credos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Buchta, Ph.D. - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Daňová a účetní instituce a.s.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme zpracování daňových přiznání, daňové a právní poradenství či přípravu podkladu pro audit. Zabýváme se likvidací společností - zajistíme všechny nutné úkony.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.