• Detail firmy

HPI - CZ spol. s r.o.

Základní popis

Dodávky příslušenství a doplňků pro střechy a střešní systémy.

Adresa

Kotrčova 306
503 01 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63219611
DIČ:  228-63219611
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  24

Výrobky, činnosti

Atypické dřevěné konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: 495 800 911
Telefon: +420 495 217 290
Fax: +420 495 217 290
E-mail: magecz@mage.cz
WWW: www.hpi-cz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Pokorný - Prokurista

Tomáš Petr - Jednatel

Ing. Jan Bača - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.