• Detail firmy

HP trend, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme potrubní systémy z plastů. Nabízíme trubky pro rozvody teplé a studené vody, podlahového topení a tlakového vzduchu.

Adresa

Vrablovecká 3080/44
747 14 Ludgeřovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65142039
DIČ:  CZ65142039
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Potrubní systémy pro zásobovací techniku a průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: 595 020 512
Telefon: +420 595 042 602
E-mail: pavel.rataj@hp-trend.cz
WWW: www.hp-trend.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Rataj - Obchodní reprezentant

Bc. Denisa Sulovcová - Obchodní reprezentant

Telefon: +420 595 020 536
E-mail: denisa.sulovcova@hp-trend.cz

Arnošt Gregořica - Jednatel

PAVLÍNA STRACHOTOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

MIKRA METAL s. r. o.

Zabýváme se prodejem hutního materiálu ocelového i hliníkového. V naší nabídce naleznete nerezové ocelové a hliníkové plechy a svitky, ocelové tyče, hliníkové desky, příruby, nerezové a hliníkové jekly, ocelové kulatiny, bezešvé trubky, svařovaná kolena, ocelové T-kusy, hliníkové trubky kruhové, ocelové duté tyče, nerezové svařované tyče, čtyřhrannou i šestihrannou ocel a mnoho dalšího.

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.