• Detail firmy

HP taxation, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby daňového a účetního poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence a mzdové agendy. Jsme členem Komory daňových poradců ČR.

Adresa

Poděbradova 2738/16
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28610661
DIČ:  CZ28610661
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Daňové a účetní poradenství

Průběžné daňové poradenství, zpracování daňových přiznání k daním a daňové audity, zastupovaní v daňovém řízení, mezinárodní daňové poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 014 222
Fax: +420 596 014 221
E-mail: sekretariat@hptaxation.cz
WWW: www.hptaxation.cz
Skype: hptaxation
Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.