• Detail firmy

HP ELEKTRO-SERVIS s.r.o.

Základní popis

Provozujeme servis vestavných a volně stojících elektrospotřebičů. Zajišťujeme autorizovaný servis FAGOR, WHIRPOOL, GORENJE, MORA, TEKA, AMICA, BEST.

Adresa

Mendělejevova 210/15
709 00 Ostrava - Nová Ves

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27817172

Výrobky, činnosti

servis vestavných a volně stojících elektrospotřeb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 617 500
E-mail: info@hpservis.eu
WWW: www.hpservis.eu

Kontaktní osoba

Daniel Pater - Jednatel

Telefon: +420 603 501 055
Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

ČÍŽ Dalibor

Již téměř 25 let zajišťujeme prodej a servis měřící a regulační techniky SIEMENS. Nabízíme komplexní služby, od projektování řídících systémů MaR, přes jejich instalaci a uvedení do provozu, až po technikou pomoc a poradenství. Součástí poskytovaných služeb je rovněž programování pro regulátory UNIGYR a DESICO PX. Servis zajišťujeme nonstop.