• Detail firmy

HP education, s.r.o.

Základní popis

Nabídka auditorských služeb a účetního a daňového poradenství, vzdělávání firem i veřejnosti. Poskytujeme vzdělávací kurzy, kurzy na míru a doučování.

Adresa

Poděbradova 2738/16
702 00 Ostrava - Přívoz

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60323183
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poskytování účetního a daňového poradenství pro FA

Kontaktní údaje

Telefon: 596 014 222
E-mail: sekretariat@hpeducation.cz
WWW: www.hpeducation.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dariusz Samiec - Jednatel

Mobil: 734 516 140

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.