• Detail firmy

HP auditoři, s.r.o.

Základní popis

Provádění auditu účetních závěrek, pořádání odborných kurzů, daňové poradenství a vedení účetnictví.

Adresa

Poděbradova 2738/16
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26844257

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Provádění auditu účetních závěrek, pořádání odborných kurzů, daňové poradenství a vedení účetnictví.

Kontaktní údaje

Mobil: 596 014 222
E-mail: sekretariat@hpauditori.cz
WWW: www.hpauditori.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radim Švajnoch - Jednatel

Doc.Dr. Ing. Renáta Hótová - Jednatel

Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.