• Detail firmy

Hotnet, s.r.o.

Základní popis

Internetový obchod s výhodami kamenného obchodu - servis, reklamace. Nabízíme počítače, notebooky, software, elektroniku, monitory, tiskárny, videohry, navigace, digitální fotoaparáty, videokamery, televize, produkty značky Apple - iPod, MacBook

Adresa

Husovo nám. 579/1
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26091755

Výrobky, činnosti

Internetový obchod s výhodami kamenného obchodu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 606 631
E-mail: info@hotnet.cz

Kontaktní osoba

Jana Vojíková - Jednatel

Mobil: +420 776 606 631
E-mail: info@hotnet.cz
WWW: www.hotnet.cz
Další firmy v oboru

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.