• Detail firmy

HOTEL Zlatý kohout

Základní popis

Nabízíme atypické komfortní pokoje zařízené stylovým nábytkem. Pokoje jsou vybaveny TV přístrojem se satelitem, minibarem a samostatnou koupelnou a WC. Snídaně formou švédských stolů. Možnost polopenze. Před hotelem jsou zajištěna parkovací místa.

Adresa

Železná 31
293 01 Mladá Boleslav I

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13738151

Výrobky, činnosti

Hotely a ubytovací služby

Nabízíme atypické komfortní pokoje zařízené stylovým nábytkem. Pokoje jsou vybaveny TV přístrojem se satelitem, minibarem a samostatnou koupelnou a WC

Kontaktní údaje

E-mail: recepce@zlatykohout.cz

Kontaktní osoba

Filip Legner - Ředitel

Mobil: +420 777 290 376
E-mail: recepce@zlatykohout.cz
WWW: www.zlatykohout.cz

Hana Legnerová - Majitel

Mobil: +420 773 476 797

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.