• Detail firmy

Hotel Všetice s.r.o.

Základní popis

Nový Hotel Všetice je Vám k dispozici pro Vaše svatby, firemní školení a večírky a nebo jen pro setkání v rodinném kruhu či přátel.

Adresa

Všetice 6
257 44 Všetice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27438414
DIČ:  CZ27438414
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotelové služby

Nabízíme veškeré hotelové služby. Poskytujeme zázemí pro svatby, firemní školení a večírky nebo pro setkání v rodinném kruhu či setkání s přáteli.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 522 758
E-mail: hotel@vsetice.cz
WWW: www.hotel-vsetice.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Malák

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.