• Detail firmy

Hotel Veritas Salah Sulaiman

Základní popis

Nabídka ubytování v tříhvězdičkovém hotelu ve dvou a třílůžkových pokojích. Dva pokoje mají vždy společnou předsíň, koupelnu a WC.

Adresa

Nad Opatovem 2140/2
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10299599

Výrobky, činnosti

Hotel

Kontaktní údaje

E-mail: hotel.veritas@volny.cz
WWW: www.veritas.euweb.cz

Kontaktní osoba

Salah Sulaiman - Jednatel

Mobil: +420 606 858 001

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.