• Detail firmy

HOTEL U NÁS

Základní popis

Součástí hotelu je restaurace s krbem, salónek, kulečník, dětský koutek, školicí místnost, sauna a bazén, TV-SAT, WI-FI.

Adresa

Bratrouchov č.p. 1
512 43 Bratrouchov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27581314

Výrobky, činnosti

Hotely a ubytovací služby

Součástí hotelu je restaurace s krbem, salónek, kulečník, dětský koutek, školicí místnost, sauna a bazén, TV-SAT, WI-FI.

Kontaktní údaje

Telefon: 481 523 000
E-mail: info@hotel-unas.cz
WWW: www.hotel-unas.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.