• Detail firmy

Hotel Tercier

Základní popis

Nabídka ubytování v hotelu s kapacitou 12 lůžek. K dispozici jsou 3 jednolůžkové, 3 dvoulůžkové a 1 trojlůžkový pokoj s příslušenstvím.

Adresa

Žatecká 566
432 01 Kadaň

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72748346
DIČ:  CZ72748346
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka ubytování v hotelu

- s kapacitou 12 lůžek. K dispozici jsou 3 jednolůžkové, 3 dvoulůžkové a 1 trojlůžkový pokoj s příslušenstvím.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 345 234
Mobil: +420 606 539 087
E-mail: suhajgastro@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Hajský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.