• Detail firmy

HOTEL ROYAL RICC , a.s.

Základní popis

Romantický hotel naleznete v historickém centru Brna. Nabízíme 29 luxusních pokojů a Apartmá s terasou, restauraci s vlastní vinotékou.

Adresa

Starobrněnská 338/10
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28402642
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme 29 luxusních pokojů a Apartmá s terasou

Kontaktní údaje

Telefon: 542 219 264
Telefon: 542 219 263
Mobil: 736 487 948
E-mail: rezervace@royalricc.cz
E-mail: rusnakova@royalricc.cz
WWW: www.royalricc.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Petra Rusňáková, Ph.D. - Ředitel

Telefon: +420 542 219 262

KAREL KLUBAL - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.