• Detail firmy

Hotel Nemojanský mlýn

Základní popis

Jsme nový hotel s bezbariérovým přístupem, máme celkem 16 dvoulůžkových pokojů za bezkonkurenční ceny, každý pokoj má své sociální vybavení.

Adresa

Nemojany 38
683 03 Nemojany

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26285363

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 444 500
Mobil: +420 734 311 117
E-mail: info@hotelnemojany.cz
WWW: www.hotelnemojany.cz

Kontaktní osoba

Jozef Anovčín - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

Hotel Brno Bobycentrum ****

Hotel Brno Bobycentrum **** se nachází pouhých 10 minut od centra Brna. Nabízí 140 pokojů různého typu včetně prezidentského apartmá a množství prostor pro pořádání kongresů, večírků, svateb a jiných společenských či firemních akcí. Nechybí zázemí pro volný čas, sportovní aktivity - bowling, squash, motokáry, pro relax kadeřnictví, thajské masáže a další hotelové služby.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.