• Detail firmy

HOTEL MYSLIVNA BRNO

Základní popis

• Ubytování v pohodlných pokojích • Kongresový sál • Salonky pro nejrůznější firemní jednání i firemní akce • Bezdrátové připojení k internetu

Adresa

Nad Pisárkami 276/1
623 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29265720
DIČ:  CZ29265720
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování

Nabízíme ubytování v komfortních pokojích za příznivé ceny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 107 555
E-mail: info@hotelmyslivna.cz
E-mail: hotel@hotelmyslivna.cz
WWW: www.fontanahotel.cz
WWW: www.hotelmyslivna.cz

Kontaktní osoba

Martin Šinogl - Jednatel

Mobil: +420 602 502 778

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BARUNKA DELI s.r.o.

Speciality studené kuchyně - obložené mísy, chlebíčky, bagetky, jednohubky, saláty apod. Zajišťujeme občerstvení na večírky, rauty, semináře, porady či různé oslavy. Připravíme Vám chutné a čerstvé lahůdky dle Vašeho přání. Objednávat můžete on-line, po dohodě Vám zboží přivezeme nebo si jej můžete vyzvednout v naší provozovně, která se nachází v Brně - Běhounská 20. Stačí si vybrat.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.