• Detail firmy

Hotel Jalta, a.s.

Základní popis

Pětihvězdičkový Boutique hotel v centru Prahy. Nabízí ubytování v hotelu s kapacitou 94 pokojů. Součástí hotelu je restaurace s letní terasou, konferenční centrum až pro 250 osob a kasino. Hotel je ideální pro školení, večírky, svatby a akce.

Adresa

Václavské náměstí 818/45
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26506882

Výrobky, činnosti

Služby

školení, večírky, svatby a akce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 822 111
Fax: +420 222 822 833
E-mail: booking@hoteljalta.com
WWW: www.hoteljalta.com

Kontaktní osoba

James Woolf Lewis - Předseda představenstva

Daniel Řepa - Generální ředitel

Ing. Martina Vondrová - Člen představenstva

Dita Jušková - Obchodní ředitel

Telefon: +420 222 822 890

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.