• Detail firmy

Hotel Hvězda, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování ve 24 dvoulůžkových, 2 třílůžkových a 4 čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou standardně vybaveny koupelnami s toaletou.

Adresa

Osvoboditelů 182/24
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47907606
DIČ:  CZ47907606

Výrobky, činnosti

Hotel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 339 914
Mobil: +420 774 419 220
E-mail: hvezdahotel@hvezdahotel.cz
WWW: www.hvezdahotel.cz

Kontaktní osoba

Sergey Babushkin - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.