• Detail firmy

HOTEL GAME

Základní popis

otel Game se nachází v blízkosti malebného městečka Klenčí pod Čerchovem v cetrální oblasti Horního Chodska na úpatí Čerchova, nejvyšší hory Českého lesa (1042 m n m.). Hotel je vzdálen jen 10 km od hraničního přechodu Klenčí - Lísková

Adresa

Klenčí p. Č. - u koupaliště
345 34 Klenčí pod Čerchovem

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10331522
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotely

Ubytování v hotelích a podobných ubytovacích zařízeních

Kontaktní údaje

Fax: 379 794 613
WWW: www.hotelgame.cz

Kontaktní osoba

Karel Holý - Majitel

Telefon: 379 794 611
Mobil: 602 435 779
E-mail: info@hotelgame.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.