• Detail firmy

Hotel EURORELLAX - HSK, s.r.o.

Základní popis

Nabídka ubytování s kapacitou 29 lůžek, TV+SAT, WIFI. K dispozici restaurace, salonek, koliba, sportoviště a dětský vlek.

Adresa

Růžový vrch 2
435 46 Hora Svaté Kateřiny

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28669592
DIČ:  CZ28669592
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka ubytování

s kapacitou 29 lůžek, TV+SAT, WIFI. K dispozici restaurace, salonek, koliba, sportoviště a dětský vlek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 725 167
E-mail: eurellax@seznam.cz
E-mail: www.eurorellax.wz.cz

Kontaktní osoba

Petr Kohoutek - Ředitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

ALLKON s.r.o.
Okružní 350
435 13 Meziboří

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

PETITA spol. s r.o.

Naše společnost zajišťuje přípravu a rozvoz jídel. Pro zákazníky nabízíme služby veřejné jídelny v Teplicích, ul. Kollárova 11, v budově Báňských projektů a ČSOB, a to ve všední dny od 11.00 - 13.00 hod. Za příplatek si můžete v rámci rozvozu objednat navíc zeleninové saláty, moučníky či dvojitou gramáž masa. Nabídku a ceník naleznete na našich www. Poskytujeme rovněž kompletní cateringový servis.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.