• Detail firmy

HOTEL A RESTAURACE U VYCHOPŇŮ s.r.o.

Základní popis

Poskytování pohostinských služeb s nabídkou úpravy jídel na grilu, kulinářských večerů, gastronomických týdnů a hudebních pátků s kapelou a tancem.

Adresa

Jasenice 596
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27774325
DIČ:  CZ27774325

Výrobky, činnosti

Hotel a restaurace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 432 039
E-mail: info@uvychopnu.com
WWW: www.uvychopnu.com

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Jakubec - Jednatel

Ing. Jiří Jurečka - Jednatel

Dušan Machala - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.