• Detail firmy

HOTAPPLE s.r.o.

Základní popis

Nabídka servisu v rámci vývoje značek a obalů se specializací na grafický a obalový design, print color management a výrobu maket.

Adresa

Jeseniova 837/10
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27650341
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabídka servisu v rámci vývoje značek a obalů

Nabídka servisu v rámci vývoje značek a obalů se specializací na grafický a obalový design, print color management a výrobu maket.

Kontaktní údaje

E-mail: info@hotapple.cz
WWW: www.hotapple.cz

Kontaktní osoba

Antonín Šarboch - Jednatel

Telefon: +420 222 742 711

Olga Brodáková - Jednatel

Další firmy v oboru

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.