• Detail firmy

Hot - Fire s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavbu krbů, akumulačních krbových kamen či krbových vložek.

Adresa

Lidická 103
742 58 Příbor

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28595084

Výrobky, činnosti

stavba krbů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 633 429
Mobil: +420 608 902 750
E-mail: info@fire-design.cz
WWW: www.fire-design.cz

Kontaktní osoba

Jiří Simeonov - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.