• Detail firmy

Hot AV servis s.r.o.

Základní popis

Dodávky a montáže tepelných čerpadel, podlahového vytápění a elektroinstalací.Komplexní služby pro kina a multikina, promítací stroje a kongresové slu

Adresa

U průhonu 1276/36
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29004446

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla

Kontaktní údaje

E-mail: info@hotavservis.cz
WWW: www.hotavservis.cz

Kontaktní osoba

Jiří Schovánek - Jednatel

Mobil: +420 603 437 578

Ing. Vladimír Smrž - Jednatel

Mobil: +420 736 777 844

Ing. Richard Novák - Jednatel

Mobil: +420 603 576 320
E-mail: topeni@hotavservis.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.