• Detail firmy

hostessimo s.r.o.

Základní popis

Agentura hostessimo se specializuje na zajištění hostesek, promotérů, ale také mužského hostess na všechny typy akcí. Poskytuje kvalitní hostesky - ženské i mužské, mají profesionální vystupování, hovoří minimálně jedním světovým jazykem.

Adresa

Nad zámečkem 377/56
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24171344
DIČ:  CZ24171344
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- specializuje se na pořádání všech typů klientských akcí. Agentura zajišťuje nejen elegantní společenský oděv, jako jsou šaty, ale i kostýmy a masky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 150 265
E-mail: info@hostessimo.cz
WWW: www.hostessimo.cz

Kontaktní osoba

Karel Šulc - Jednatel

Mobil: +420 777 242 493
E-mail: karel@eventisimo.cz
Další firmy v oboru

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!