• Detail firmy

HOSPODYŇKY S.O.S.

Základní popis

HOSPODYŇKY S.O.S. je rozvíjející se firma. Své služby zaměřujeme na zprostředkování hospodyní do domácností a kanceláří, provádění úklidu, pomoc seniorům, čištění akvárií aj.

Adresa

Davídkova 693/28
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87514524
DIČ:  CZ8162110033
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklid

Provádíme úklid domácností a kanceláří, jednorázový i pravidelný po celé Praze.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 112 200
E-mail: hospodynkysos@gmail.com
WWW: www.hospodynkysos.cz

Kontaktní osoba

Radka Šťavíková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.