• Detail firmy

Hosova obchodní společnost, spol. s r.o.

Základní popis

Pražíme, upravujeme a balíme ořechy, sušené ovoce, kávu a kakao. Provozujeme eshop Dobré oříšky se širokým sortimentem oříšků a sušeného ovoce.

Adresa

Pavlov 1
588 33 Pavlov

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60701871
DIČ:  CZ60701871

Výrobky, činnosti

Dobré oříšky

Na našem eshopu nakoupíte ořechy všech možných variant a chutí (přírodní, pražené, solené, s příchutí, v čokoládě i v jogurtu). Dále zde můžete vybírat ze sortimentu sušeného ovoce (proslazeného či v polevách), cukrovinek, kvalitní kávy a kakaa.

Kontaktní údaje

E-mail: objednavky@balirnahos.cz
WWW: www.dobre-orisky.cz/

Kontaktní osoba

Martin Palán - Jednatel

Telefon: +420 567 373 047
E-mail: objednavky@balirnahos.cz

Ing. František Hos - Jednatel

Romana Prosecká - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.