• Detail firmy

Hoši v koši s.r.o.

Základní popis

Vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny v Českém ráji, Liberecku a po domluvě kdekoliv po celé ČR. Letenky pro jednotlivce i soukromé lety.

Adresa

Albrechtice u Frýdlantu 11
463 31 Albrechtice u Frýdlantu

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03102912
DIČ:  CZ03102912
Rok založení:  2014
  • Služby

Výrobky, činnosti

Let balónem

Vyhlídkový let balónem pro jednotlivce nebo soukromé lety pro 2 a více pasažérů.

Kontaktní údaje

E-mail: kabele@hosivkosi.cz
WWW: www.hosivkosi.cz

Kontaktní osoba

Ivan Kábele - Jednatel

Mobil: +420 725 813 306
E-mail: kabele@hosivkosi.cz
Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.