• Detail firmy

Hošek Motor a.s.

Základní popis

Společnost zajišťuje prodej a komplexní servisní služby včetně lakýrnických a klempířských prací pro osobní, užitkové i nákladní vozy Mercedes-Benz, Mitsubishi Fuso a autobusy Setra.

Adresa

Židenice, Žarošická 4315/17
628 00 Brno - Vinohrady

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63484463

Výrobky, činnosti

Auto moto

Společnost zajišťuje prodej a komplexní servisní služby včetně lakýrnických a klempířských prací pro osobní, užitkové i nákladní vozy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 544 424 110
Telefon: +420 544 424 102
E-mail: info@hosekmotor.cz
WWW: www.hosekmotor.cz

Kontaktní osoba

Ing Andrea Ungerová - Předseda představenstva

Telefon: +420 544 424 101
E-mail: ungerova@hosekmotor.cz

Ing. Július Šabo - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.