• Detail firmy

HORTULUS, s.r.o.

Základní popis

Provádíme projektování, návrhy, realizace zahrad a komplexní údržbu zahrad. Realizujeme menší stavební práce - ploty, dlažby, zahradní jezírka a zídky. Odborné poradenství v oboru zahradní architektura.

Adresa

K Vizerce 191
164 00 Praha 6 - Nebušice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27220290
  • Služby

Výrobky, činnosti

realizace

Provádíme projektování,návrhy,realizace zahrad a komplexní údržbu zahrad.Realizujeme menší stavební práce -ploty,dlažby,zahradní jezírka a zídky.

Kontaktní údaje

Mobil: 605 966 232
E-mail: info@hortulus.cz
WWW: www.hortulus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Kateřina Pešková - Jednatel

Další firmy v oboru

Květiny Nebušice

Květinářství v Praze 6 - Nebušicích. Dodáváme květinové vazby, dekorace a aranžmá do interiérů, výloh i firem. Zhotovujeme kytice pro různé příležitosti dle požadavků zákazníků.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

KVĚTINY KAPROVKA

Zajišťujeme kvalitní květinový servis. Specializujeme se na kompletní realizaci květinové výzdoby pro různé společenské akce - narozeniny, svatby, ale i pohřby. Dodáváme dárkové kytice, suchou vazbu a kytice z řezaných květin.