• Detail firmy

Horský hotel Portáš, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování s kapacitou 50 osob ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením. Možnost přistýlek.

Adresa

Nový Hrozenkov 244
756 04 Nový Hrozenkov

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26858291
DIČ:  CZ26858291

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 451 106
E-mail: hotel@hotelportas.cz
WWW: www.hotelportas.cz

Kontaktní osoba

Lenka Václavková - Jednatel

Daniel Václavek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Restauracja - Hotel „Gościna” Tadeusz Pietruszka

Náš hotel se nachází na státní silnici číslo 11. To má 1-, 2-, 3-person vysoký standard. Pořádáme školení a události. K dispozici jsou tři klimatizované jídelny: krb, banketní, konferenční místnost. V restauraci se postará o neopakovatelné prostředí pro přijetí. Chceme, aby naši hosté jsou spokojeni s našimi službami.

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.