• Detail firmy

Horská chata u Vodopádu

Základní popis

Horská chata U vodopádu v Jizerských horách v těsné blízkosti lyžařského vleku na Tanvaldský Špičák a v dostupnosti běžeckých tras Jizerské magistrály nabízí ubytování v rodinném prostředí. Bohatá, chutná a levná kuchyně. Denně otevřená restaurace.

Adresa

Albrechtice v Jizerských horách 567
468 43 Albrechtice v Jizerských Horách

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88536688
  • Služby

Výrobky, činnosti

Horská chata v Jizerských horách

Nabízíme zimní i letní ubytování uprostřed Jizerských hor v těsné blízkosti sjezdovky Tanvaldský Špičák. V okolí mnoho turistických tras. 32 lůžek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 720 213
E-mail: horskachata.uvodopadu@seznam.cz
WWW: www.chatauvodopadu.estranky.cz/

Kontaktní osoba

Veronika Grešlová - Majitel

Mobil: +420 775 720 213
E-mail: horskachata.uvodopadu@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.