• Detail firmy

Hormiga - Jakub Dohnal

Základní popis

Zabýváme se výrobní činností v oblasti zakázkových zámečnických prací, svařování a drobných opravárenských prací strojů a přístrojů.

Adresa

Malá Štáhle 49
795 01 Malá Štáhle

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87919419
DIČ:  CZ8504195370
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pracovní ochranné pomůcky

Zabýváme se prodejem pracovních ochranných pomůcek. Pracovní ochranné pomůcky - rukavice, brýle, respirátory, sluchátka, přilby, obuv, oděvy a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 534 819
E-mail: info@hormiga-dohnal.cz
WWW: www.hormiga-dohnal.cz
E-shop: www.hormiga.abc-eshop.cz

Kontaktní osoba

Jakub Dohnal - Jednatel

Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.