• Detail firmy

Horland, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zemními, stavebními a výkopovými pracemi či kovovýrobou. Nabízíme stavbu příjezdových cest, pokládku dlažby i chodníků.

Adresa

Pražská 187
252 44 Psáry-Dolní Jirčany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45144877

Výrobky, činnosti

Zemní, stavební a výkopové práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 244 767
WWW: www.odpady-bagry.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Horák - Jednatel

Mobil: +420 603 244 767
E-mail: horak-kontejnery@seznam.cz
Další firmy v oboru

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací dopravních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.