• Detail firmy

Horizonty, s.r.o.

Základní popis

Pořádáme výuku světových jazyků a češtiny pro cizince pro firmy i jednotlivce, jak individuálně, tak i v jazykových kurzech (pro max. 4 osoby). Provádíme překlady a tlumočení. Zajišťujeme jazykové studium na partnerských školách v celém světě.

Adresa

Krajinská 43/8
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26079887

Výrobky, činnosti

Překlady a tlumočení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 360 815
Mobil: +420 604 183 860
E-mail: info@horizonty.cz
WWW: www.horizonty.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Petr Řezníček - Jednatel

Mgr. Miluše Řezníčková - Jednatel

Další firmy v oboru

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zajistíme lektorské, poradenské a konzultační činnosti systémů řízení. Připravíme k certifikaci nebo akreditaci. Zajistíme komplexní služby BOZP a PO.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.