• Detail firmy

Horizont promotion

Základní popis

Společnost specializující se na reklamní propagaci firem od zadání projektu po konečnou realizaci. Výroba celého sortimentu produktů a služeb od propisek a zapalovačů po světelné reklamy, billboardy či TV spoty.

Adresa

Třebenická 1295/26
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72043776

Výrobky, činnosti

reklamní propagace

reklamní propagaci firem od zadání projektu po konečnou realizaci.

Kontaktní údaje

E-mail: gostar@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Starý, Dis. - Jednatel

Telefon: 602 390 517
E-mail: gostar@seznam.cz
Další firmy v oboru

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.