• Detail firmy

Hořejší s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba nábytku a interiérů. Specializujeme se na zakázkovou výrobu atypických interiérů a interiérových doplňků.

Adresa

Jiráskova 158
274 01 Slaný

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27924220
DIČ:  CZ27924220

Výrobky, činnosti

Navrhování a realizace interiérů

Kontaktní údaje

Telefon: 312 522 480
E-mail: info@horejsi-interiery.cz
WWW: www.horejsi-interiery.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Hořejší - Jednatel

Milan Hořejší - Jednatel

Další firmy v oboru

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.

HALBOS Nábytek s.r.o.

Věnujeme se výrobě zakázkového nábytku na míru. Navrhujeme a zhotovujeme šatní a vestavěné skříně na míru, kuchyně a kuchyňské linky, postele na míru, dětský a studentský nábytek, sestavy obývacích pokojů, dvoudílné a třídílné šatní skříně, předsíně na zakázku apod. Pro kompletní nabídku a ukázky naší práce navštivte naše webové stránky.