• Detail firmy

HORA, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavební práce. Zaměřujeme se na občanskou i bytovou výstavbu, památky, průmyslovou výstavbu, dopravní stavby menšího a středního rozsahu...

Adresa

Tržní 274
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26015889
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 788 504
Telefon: +420 381 297 122
Telefon: +420 777 788 512
E-mail: horajan@horajan.cz
WWW: www.horajan.cz

Kontaktní osoba

Jan Hora - Jednatel

Ing. Jan Hora - Jednatel

Další firmy v oboru

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.