• Detail firmy

HONIKON s.r.o.

Základní popis

Inteligentní slaboproudé systémy

Adresa

U Potoka 26
252 65 Tursko

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27923967

Výrobky, činnosti

Inteligentní slaboproudé systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 312 259
Telefon: +420 312 312 154
E-mail: honikon@honikon.cz
WWW: www.honikon.cz

Kontaktní osoba

Radek Procházka - Jednatel

Mobil: +420 777 886 810
Další firmy v oboru

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

KOTLÍN senzory, s.r.o.

Společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. je ryze českým výrobcem a dodavatelem bezkontaktních senzorů. Nabízíme snímače indukční, magnetické, magneticko-indukční, optické, kapacitní. Vyrábíme indukční snímače s časově nastavitelným výstupem tzv. časové. Dodáváme také příslušenství ke snímačům propojovací konektory.