• Detail firmy

Homegym s.r.o.

Základní popis

Online prodej fitness zařízení a výživy pro domácí a komerční posilovny.Nabízíme rovněž kvalitní posilovací stroje značky KETTLER. Poradenství odborníka a rychlá doprava na adresu zdarma. Záruční a dlouhodobý pozáruční servis. Největší prodejce fitne

Adresa

Slovákova 359
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27708144

Výrobky, činnosti

Prodej fitness zařízení komerčním posiloávnám

Nabízíme rovněž kvalitní posilovací stroje značky KETTLER

Kontaktní údaje

Telefon: 530 330 075
Mobil: 608 714 756
E-mail: master@fitness.cz
WWW: www.fitness.cz

Kontaktní osoba

Vladan Sedláček - Jednatel

Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.

Stanislav Plechl

Specializujeme se na prodej oční optiky. V e-shopu nabízíme brýle, lupy, sluneční či dioptrické brýle, roztoky, dalekohledy, divadelní kukátka, čočky minerální i plastové.