• Detail firmy

HOME STAGING, s.r.o.

Základní popis

Poradenství a realizace projektů v oblasti interiérového designu a modernizace bytů, domů a kanceláří. Nabízíme službu Home Staging, což je příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její prezentace na realitním trhu. Jsme zkušení profesionálové.

Adresa

Radlická 19/1
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28592981

Výrobky, činnosti

návrhyinteriérového designu bytů, domů a kanceláří

Kontaktní údaje

Telefon: 233 311 569
E-mail: info@homestagingprague.cz
WWW: www.homestagingprague.cz

Kontaktní osoba

Jitka Kobzová - Jednatel

Mobil: 603 164 572
Další firmy v oboru

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.