• Detail firmy

Home Credit a.s.

Základní popis

Jsme klíčoví poskytovatelé spotřebního financování v ČR. Nabízíme vám nejen půjčky a kreditní karty, ale i možnost nákupů na splátky. Pokud chcete auto na splátky, i to zařídíme. Zmodernizujte svůj domov či pořiďte si nový automobil právě s námi.

Adresa

Moravské náměstí 249/8
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26978636
  • Služby

Výrobky, činnosti

Spotřební financování.

Kontaktní údaje

Telefon: 840 155 155
E-mail: homecredit@homecredit.cz
WWW: www.homecredit.cz
Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.