• Detail firmy

Home BUILDING, s.r.o.

Základní popis

Firma nabízí kompletní stavební činnost, rodinné domy, hrubé stavby včetně střechy, rekonstrukce, přestavby. Sanace vlhkého zdiva. Trvalé odstraněni vlhkosti cihelného zdiva podřezáním strojní pilou. Odizolování svislého zdiva a základu.

Adresa

Sokolská třída 1263/24
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27799140

Výrobky, činnosti

Firma nabízí kompletní stavební činnost

Firma nabízí kompletní stavební činnost, rodinné domy, hrubé stavby včetně střechy, rekonstrukce, přestavby. Sanace vlhkého zdiva. Trvalé odstraněni v

Kontaktní údaje

E-mail: homebuilding@seznam.cz

Kontaktní osoba

Monika Welnová - Jednatel

Mobil: +420 605 194 843
Další firmy v oboru

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.