• Detail firmy

HOMAX, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb stavební a realitní společnosti. Provádění staveb na klíč, ocelových konstrukcí na bázi montovaných prvků i opláštění.

Adresa

Domažlická 1256/1
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28434145

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Nabídka služeb stavební a realitní společnosti. Provádění staveb na klíč, ocelových konstrukcí na bázi montovaných prvků i opláštění.

Kontaktní osoba

Gabriel Horan - Jednatel

Mobil: +420 773 457 113

Martin Boušek - Jednatel

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.